Фрезерна обробка

Виготовляємо деталі на:

Виготовлення деталей на фрезерних верстатах
Фрезерні роботи виконуємо на спеціалізованих (6М82Г) та універсальних (675П,676 П) фрезерних верстатах. Горизонтально-фрезерні верстати моделі 6М82Г призначені для фрезерування різноманітних деталей циліндричними, дисковими, кутовими, фасонними, торцевими і кінцевими фрезами. На цих верстатах можна обробляти вертикальні і горизонтальні площини, пази, кути, рамки. Зубчаті колеса і т.д.
Граничні розміри поверхонь, які можна обробляти:
вздовж – 700 мм,
впоперек – 250мм,
по висоті – 400 мм.

Технологічні можливості верстатів можуть бути розширені шляхом використання ділильної головки поворотного круглого столу і накладної універсальної головки. Технічна характеристика і висока міцність верстатів дозволяють повністю використовувати можливості сучасного інструменту.

Для скорочення допоміжного часу і практичності в управлінні в верстатах передбачено:
дублювання управління кнопково-важільного типу ( спереду і зліва);
пуск і зупинка шпінделя включення швидких ходів верстата за допомогою кнопок;
керування переміщеннями стола від важелів, напрям повороту яких співпадає з напрямом переміщення стола;
зміна швидкостей і подач з допомогою одноважільних вибіркових механізмів, що дозволяють отримати любу швидкість чи подачу поворотом лімбу без включення проміжних ступенів ; гальмування постійним струмом.
Широкоуніверсальні фрезерні верстати мод. 675П, 676П підвищеної точності призначені для виконання фрезерних робіт з горизонтальним і вертикальним шпінделем, який за потреби, може бути повернутий під кутом. Наявність горизонтального шпінделя і поворотного вертикального шпінделя, а також великої кількості пристроїв до верстата роблять верстат широкоуніверсальним.
Деталь,що обробляється, може бути встановлена на основному столі з вертикальною робочою поверхнею або на кутовому столі з горизонтальною робочою поверхнею. Технічна характеристика верстата , широкий ряд чисел обертів шпінделя і подач, наявність механічних подач і швидких переміщень визначають економічність обробки різних деталей за рахунок використання високих режимів різання і зменшення допоміжного часу.
Для обробки деталей, що потребують ділення можна застосовувати круглий поворотний стіл або ділильну головку. Застосувавши різцеву, швидкохідну і довбальну головки і комплект допоміжного інструменту, можна виконувати на верстаті розточні, свердлильні і довбальні роботи.
Граничні розміри поверхонь, які можна обробляти:
вздовж – 320 мм,
впоперек – 200мм,
по висоті – 300 мм,
кут повороту – 90о