Вироби

Наші технологічні можливості дозволяють виготовляти якісні деталі і вузли, які успішно використовуються для виробництва автомобілів, автобусів, сільгосптехніки, автонавантажувачів, візків для інвалідів, а також у приладобудуванні – промисловому та медичному (див. фото деталей).
За останній рік ми відчутно збільшили кількість технологічного обладнання, що дало значний приріст обсягів виробництва. Тим не менше у нас є можливості для розширення і ще не використані резерви, що дає можливість плідної співпраці з потенційними замовниками. Гарантуємо відмінну якість при помірній ціні виробу.

Найбільша кількість замовлень виконується підприємством для автомобільної промисловості. На (фото 1) показані кульові пальці, що використовуються при виробництві кульових опор та кермових тяг. Обладнання з ЧПК дозволяє продуктивно і якісно виробляти дану продукцію. Досвід експлуатації кульових опор (фото 2), що виробляються підприємством для мікроавтобусів моделі IVECO 40-10 і PEUGEOT J9,показав їхню високу якість і надійність при невисокій ціні. Підприємство по кооперації, поставляючи ковпачки (фото 3), приймає участь у виготовленні тросів дистанційного керування для автомобілів і сільськогосподарської техніки.

Ряд замовлень виконується для виробників деревообробних верстатів
(фото 4).
Останнім часом виконуються замовлення для виробників великих рекламних щитів (фото 5).

Масові деталі (фото 6) виготовляються на токарних одно і багатошпіндельних токарних автоматах.